27. Alpská krajina

Autor: Alois Arnegger

Signováno vlevo dole. Profesionální práce. Významný rakouský krajinář.
Arnegger se narodil ve Vídni v roce 1879. Byl žákem významných rakouských umělců jako je Robert Russ a krajinář August Eisenmenger. Studoval na císařské umělecké akademii ve Vídni a později byl na stipendium poslán do Říma. Brzy si získal reputaci jako vynikající krajinář, zejména pro své obrazy Dolomit.

Často se účastnil výstav ve známém Kuenstlerhausu a dnes je široce uznáván po celém území Spojených států a Evropy.
Obraz je v perfektním stavu.

Jeho práce jsou zastoupeny ve veřejných i soukromých sbírkách po celém světě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 80 cm, rámování: 82 x 102 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 08.09.2019 18:26

Dosažená cena: 29 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Seznam příhozů (49)

29 500 Kč8.9.2019 18:19:56 (limit 8.9.2019 18:16:55)
29 000 Kč8.9.2019 18:19:56
28 500 Kč8.9.2019 18:16:55 (limit 8.9.2019 18:16:55)
28 000 Kč8.9.2019 18:16:55 (limit 8.9.2019 17:46:16)
26 500 Kč8.9.2019 18:12:21 (limit 8.9.2019 17:46:16)
26 000 Kč8.9.2019 18:12:21
25 500 Kč8.9.2019 18:12:07 (limit 8.9.2019 17:46:16)
25 000 Kč8.9.2019 18:12:07 (limit 8.9.2019 18:12:07)
22 500 Kč8.9.2019 18:11:28 (limit 8.9.2019 17:46:16)
22 000 Kč8.9.2019 18:11:28
21 500 Kč8.9.2019 17:46:16 (limit 8.9.2019 17:46:16)
21 000 Kč8.9.2019 17:38:24
20 500 Kč8.9.2019 17:00:29 (limit 8.9.2019 17:00:29)
20 000 Kč8.9.2019 17:00:29 (limit 30.8.2019 12:17:56)
17 200 Kč8.9.2019 16:59:36 (limit 30.8.2019 12:17:56)