11. 120 dnů Sodomy - velký formát

Autor: Eduard Ovčáček

Vzácná velkoformátová grafika. Z malé série 9 / 15
Výška: 89,5 cm, šířka: 59,5 cm, rámování: 105 x 75 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 13.02.2023 18:18

Dosažená cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (26)

9 600 Kč13.2.2023 18:13:11
9 500 Kč13.2.2023 18:13:11 (limit 13.2.2023 14:56:35)
9 300 Kč13.2.2023 18:09:01 (limit 13.2.2023 14:56:35)
9 000 Kč13.2.2023 18:09:01
8 700 Kč13.2.2023 18:07:09 (limit 13.2.2023 14:56:35)
8 400 Kč13.2.2023 18:07:09
8 100 Kč13.2.2023 15:11:43 (limit 13.2.2023 14:56:35)
7 800 Kč13.2.2023 15:11:43
7 500 Kč13.2.2023 15:11:41 (limit 13.2.2023 14:56:35)
7 200 Kč13.2.2023 15:11:41
6 900 Kč13.2.2023 15:11:39 (limit 13.2.2023 14:56:35)
6 600 Kč13.2.2023 15:11:39
6 300 Kč13.2.2023 15:11:37 (limit 13.2.2023 14:56:35)
6 000 Kč13.2.2023 15:11:37
5 700 Kč13.2.2023 14:56:35 (limit 13.2.2023 14:56:35)