32. Velký nástolec s nálepy

Autor: Bořek Šípek

Kategorie: Sklo

Nesignováno
Výška: 47 cm, šířka: 29,2 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 09.11.2021 18:53

Dosažená cena: 28 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (59)

28 500 Kč9.11.2021 18:48:43
28 000 Kč9.11.2021 18:48:41 (limit 9.11.2021 18:41:22)
28 000 Kč9.11.2021 18:48:41
27 500 Kč9.11.2021 18:47:25 (limit 9.11.2021 18:41:22)
27 000 Kč9.11.2021 18:47:25
26 500 Kč9.11.2021 18:47:22 (limit 9.11.2021 18:41:22)
26 000 Kč9.11.2021 18:47:22
25 500 Kč9.11.2021 18:46:02 (limit 9.11.2021 18:41:22)
25 000 Kč9.11.2021 18:46:01
24 500 Kč9.11.2021 18:45:59 (limit 9.11.2021 18:41:22)
24 000 Kč9.11.2021 18:45:59
23 500 Kč9.11.2021 18:44:44 (limit 9.11.2021 18:41:22)
23 000 Kč9.11.2021 18:44:44
22 500 Kč9.11.2021 18:41:12
22 000 Kč9.11.2021 18:41:09 (limit 9.11.2021 18:39:21)