4. Rozplašené koně I.

Autor: Ana Knjazovic

Narozena v roku 1950 v Kovačici, malovat a vystavovat začala v ranném mládí se svým otcem Ján om Kňjazovicom. Vystudovala na fakultě politických věd v Bělehradě.
Signováno na zadní straně
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 60 cm, rámování: 50,5 x 71 cm

Konec aukce: 08.09.2019 18:03

Dosažená cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

6 500 Kč8.9.2019 16:52:33