2. Senoseč

Autor: Gustav Porš

Za sklem
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 44 cm, rámování: 51 x 61 cm

Konec aukce: 08.09.2019 18:08

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (40)

8 900 Kč27.7.2019 08:53:23
8 600 Kč26.7.2019 18:57:49
8 300 Kč23.7.2019 15:19:15
8 000 Kč23.7.2019 15:19:02 (limit 21.7.2019 19:40:00)
8 000 Kč23.7.2019 15:19:02
7 700 Kč23.7.2019 15:18:57 (limit 21.7.2019 19:40:00)
7 400 Kč23.7.2019 15:18:57
7 100 Kč23.7.2019 15:18:52 (limit 21.7.2019 19:40:00)
6 800 Kč23.7.2019 15:18:52
6 500 Kč23.7.2019 15:18:46 (limit 21.7.2019 19:40:00)
6 200 Kč23.7.2019 15:18:46
5 900 Kč23.7.2019 15:18:34 (limit 21.7.2019 19:40:00)
5 600 Kč23.7.2019 15:18:34
5 300 Kč23.7.2019 15:18:22 (limit 21.7.2019 19:40:00)
5 000 Kč23.7.2019 15:18:22