147. Zima u potoka

Autor: Gustav Porš

Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 65,4 cm, šířka: 50,5 cm, rámování: 79,7 x 64 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 30.11.2020 20:29

Dosažená cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (94)

43 000 Kč30.11.2020 20:24:02 (limit 30.11.2020 20:23:52)
42 500 Kč30.11.2020 20:24:02
42 000 Kč30.11.2020 20:23:52 (limit 30.11.2020 20:23:52)
41 500 Kč30.11.2020 20:23:46
41 000 Kč30.11.2020 20:23:31 (limit 30.11.2020 20:22:54)
41 000 Kč30.11.2020 20:23:30
40 500 Kč30.11.2020 20:23:19 (limit 30.11.2020 20:22:54)
40 000 Kč30.11.2020 20:23:19
39 500 Kč30.11.2020 20:23:03 (limit 30.11.2020 20:22:54)
39 000 Kč30.11.2020 20:23:03
38 500 Kč30.11.2020 20:22:54 (limit 30.11.2020 20:22:54)
38 000 Kč30.11.2020 20:22:47
37 500 Kč30.11.2020 20:22:40
37 000 Kč30.11.2020 20:22:32
36 500 Kč30.11.2020 20:22:20