Signováno vpravo dole. Původní stav.
Technika: Olej na plátně
Výška: 87 cm, šířka: 97 cm, rámování: 99 x 108 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 28.04.2019 18:20
Dosažená cena: 9 300 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Seznam příhozů (7)