11. Na pastvě - velký formát

Autor: František Řehořek
(1890 - 1982)

Signováno vpravo dole. Původní stav.
Technika: Olej na plátně
Výška: 87 cm, šířka: 97 cm, rámování: 99 x 108 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 28.04.2019 18:20

Dosažená cena: 9 300 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Seznam příhozů (7)

9 300 Kč28.4.2019 18:15:40
9 000 Kč28.4.2019 18:15:29
8 700 Kč28.4.2019 18:11:33
8 400 Kč28.4.2019 18:11:22
8 100 Kč28.4.2019 18:07:57
7 800 Kč28.4.2019 18:07:00
7 500 Kč27.4.2019 15:49:22