Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Říhovský Karel (1926-2016)
Malíř, grafik, loutkář, scénograf, studoval na odborné škole knihařské v Uherském Hradišti a na ŠUŘ v Brně u Süssera, Langera, Tučného, člen SVUT Ostrava, věnoval se rovněž plakátové tvorbě a ilustraci, významný malíř, v roce 1997 vyšla monografie o tomto umělci, množství výstav.
2.1.1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou - 16.4.2016
Říhovský Karel (1926-2016)
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 85 cm, rámování: 96 x 121 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:32
Dosažená cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
3 500 Kč | 8.9.2019 18:20:47 (limit 8.9.2019 18:20:47) |