12. Zátiší

Autor: Ladislav Placatka

Signováno vlevo nahoře, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na překližce
Výška: 48,7 cm, šířka: 64 cm, rámování: 65 x 80 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:41

Dosažená cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (54)

13 000 Kč5.12.2022 18:33:23
12 500 Kč5.12.2022 18:31:31 (limit 5.12.2022 18:06:04)
12 000 Kč5.12.2022 18:31:31
11 500 Kč5.12.2022 18:05:46
11 000 Kč5.12.2022 18:02:28
10 500 Kč5.12.2022 18:02:23 (limit 5.12.2022 18:00:08)
10 200 Kč5.12.2022 18:02:23
9 900 Kč5.12.2022 18:02:19 (limit 5.12.2022 18:00:08)
9 600 Kč5.12.2022 18:02:19
9 300 Kč5.12.2022 17:54:07
9 000 Kč5.12.2022 17:50:00
8 700 Kč5.12.2022 17:49:57 (limit 5.12.2022 17:47:58)
8 700 Kč5.12.2022 17:49:57
8 400 Kč30.11.2022 19:50:41
8 100 Kč27.11.2022 20:31:05