47. Čas podzimních iluzí

Autor: Ladislav Maria Wagner
(1945)

Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 65 cm, rámování: 78,5 x 83 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 18:54

Dosažená cena: 185 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (21)

185 800 Kč29.5.2023 18:49:28 (limit 29.5.2023 18:45:21)
180 800 Kč29.5.2023 18:49:28
175 800 Kč29.5.2023 18:47:42 (limit 29.5.2023 18:45:21)
170 800 Kč29.5.2023 18:47:42
165 800 Kč29.5.2023 18:45:21 (limit 29.5.2023 18:45:21)
160 800 Kč17.5.2023 16:38:25
155 800 Kč1.5.2023 18:53:23
150 800 Kč30.4.2023 07:32:13
130 000 Kč30.4.2023 07:32:13 (limit 30.4.2023 07:15:03)
110 800 Kč30.4.2023 07:13:15
105 800 Kč30.4.2023 07:10:24
95 000 Kč30.4.2023 07:10:24 (limit 28.4.2023 20:17:14)
65 800 Kč30.4.2023 07:10:04 (limit 28.4.2023 20:17:14)
64 800 Kč30.4.2023 07:10:04
14 800 Kč30.4.2023 07:09:46 (limit 28.4.2023 20:17:14)