Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 78,5 x 58,5 cm
Konec aukce: 07.03.2022 21:38
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč