17. Romantická krajina s hradem

Autor: Autor neurčen

Profesionální malba z 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 55 cm, šířka: 67 cm, rámování: 75,5 x 88,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 03.05.2021 18:33

Dosažená cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (29)

9 600 Kč3.5.2021 18:28:06 (limit 3.5.2021 18:27:18)
9 300 Kč3.5.2021 18:28:06
9 000 Kč3.5.2021 18:25:52 (limit 3.5.2021 18:22:34)
8 700 Kč3.5.2021 18:25:52
8 400 Kč3.5.2021 18:25:44 (limit 3.5.2021 18:22:34)
8 100 Kč3.5.2021 18:25:44
7 800 Kč3.5.2021 18:23:28 (limit 3.5.2021 18:22:34)
7 500 Kč3.5.2021 18:23:28
7 200 Kč3.5.2021 18:22:34 (limit 3.5.2021 18:22:34)
6 900 Kč3.5.2021 18:19:37
6 600 Kč3.5.2021 18:17:41
6 300 Kč3.5.2021 18:14:26
6 000 Kč3.5.2021 18:14:16 (limit 3.5.2021 18:13:33)
5 700 Kč3.5.2021 18:14:16
5 400 Kč3.5.2021 18:14:12 (limit 3.5.2021 18:13:33)