11. Dívka s květinami

Autor: Autor neurčen

19. století. Velmi kvalitní malba.
Technika: Olej na desce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Signatura: nesignováno

Konec aukce: 13.06.2022 18:26

Dosažená cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (50)

5 900 Kč13.6.2022 14:59:59 (limit 13.6.2022 10:03:59)
5 700 Kč13.6.2022 12:42:17 (limit 13.6.2022 10:03:59)
5 400 Kč13.6.2022 12:42:17
5 100 Kč13.6.2022 12:42:15 (limit 13.6.2022 10:03:59)
4 900 Kč13.6.2022 12:42:15
4 700 Kč13.6.2022 12:42:14 (limit 13.6.2022 10:03:59)
4 500 Kč13.6.2022 12:42:14
4 300 Kč13.6.2022 12:42:11 (limit 13.6.2022 10:03:59)
4 100 Kč13.6.2022 12:42:11
3 900 Kč13.6.2022 10:03:59 (limit 13.6.2022 10:03:59)
3 700 Kč7.6.2022 01:14:42
3 500 Kč5.6.2022 07:46:13
3 300 Kč24.5.2022 10:50:49
3 100 Kč24.5.2022 09:43:15
2 900 Kč24.5.2022 07:27:30