19. století. Velmi kvalitní malba.
Technika: Olej na desce
Výška: 40 cm, šířka: 30 cm, rámování: 53,5 x 43,5 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 13.06.2022 18:26
Dosažená cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (50)