Rámováno v paspartě, zaskleno. Vlevo dole věnování autora. Vpravo dole signováno.
Narodil se 30. 12. 1889 v Krásné nad Bečvou na Moravě. Zemřel v roce 1968.
Technika: Akvarel
Výška: 45 cm, šířka: 34 cm, rámování: 79 x 66 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:01
Dosažená cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
2 500 Kč | 30.5.2019 09:54:19 |