16. Kytice - Velký formát

Autor: Helena Salichová
(1895 - 1975)

Technika: Olej na plátně
Výška: 69,7 cm, šířka: 99,5 cm, rámování: 83,5 x 113 cm
Stav: Mírně poškozený rám

Konec aukce: 13.06.2022 18:19

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (53)

22 000 Kč13.6.2022 18:14:53 (limit 13.6.2022 18:11:19)
21 500 Kč13.6.2022 18:14:53
21 000 Kč13.6.2022 18:13:34 (limit 13.6.2022 18:11:19)
20 500 Kč13.6.2022 18:13:34
20 000 Kč13.6.2022 18:01:47 (limit 13.6.2022 17:59:29)
19 500 Kč13.6.2022 18:01:47
19 000 Kč13.6.2022 18:01:44 (limit 13.6.2022 17:59:29)
18 500 Kč13.6.2022 18:01:44
18 000 Kč13.6.2022 17:58:07 (limit 13.6.2022 17:31:47)
17 500 Kč13.6.2022 17:58:07
17 000 Kč13.6.2022 17:58:05 (limit 13.6.2022 17:31:47)
16 500 Kč13.6.2022 17:58:05
16 000 Kč13.6.2022 17:58:01 (limit 13.6.2022 17:31:47)
15 500 Kč13.6.2022 17:58:01
15 000 Kč13.6.2022 17:57:59 (limit 13.6.2022 17:31:47)