184. Dívčí tvář

Autor: Ota Janeček
(1919 - 1996)

Malíř, grafik a profesor v Praze. Studie : uměl. prům. škola v Praze (1941 -1942, Kysela, Novák). Jeho zájem se soustředil na zobrazení přírody, květin, ptáků, motýlů.
Grafika má tlačený lem těsně u kraje, proto je schovaný pod paspartou
Grafika - suchá jehla, signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, nově rámováno
Výška: 21,6 cm, šířka: 15 cm, rámování: 39 x 30,6 cm

Konec aukce: 11.10.2021 21:03

Dosažená cena: 5 450 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (21)

2 500 Kč29.9.2021 13:42:19
2 300 Kč29.9.2021 09:59:54
2 100 Kč28.9.2021 22:22:16
1 900 Kč28.9.2021 21:46:54
1 700 Kč27.9.2021 23:34:42
1 500 Kč25.9.2021 19:22:21