118. Odpoledne

Autor: František Daněk - Sedláček
(1892 - 1974)

Signováno vlevo dole, datováno 1923, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 62 x 75 cm

Konec aukce: 10.10.2022 19:57

Dosažená cena: 21 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

21 500 Kč10.10.2022 19:45:24
21 000 Kč10.10.2022 19:41:02
20 500 Kč10.10.2022 19:38:19
20 000 Kč10.10.2022 19:38:16 (limit 10.10.2022 19:30:49)
19 500 Kč10.10.2022 19:38:16
19 000 Kč10.10.2022 19:38:10 (limit 10.10.2022 19:30:49)
18 500 Kč10.10.2022 19:38:10
18 000 Kč10.10.2022 19:36:11 (limit 10.10.2022 19:30:49)
17 500 Kč10.10.2022 19:36:11
17 000 Kč10.10.2022 19:30:42
16 500 Kč10.10.2022 19:29:13
16 000 Kč10.10.2022 19:28:34
15 500 Kč10.10.2022 19:27:44
15 000 Kč10.10.2022 19:25:15 (limit 10.10.2022 19:12:21)
14 500 Kč10.10.2022 19:25:15