68. Zimní krajina

Autor: Josef Drha
(1912 - 2009)

Signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: Olej na plátně
Výška: 49,5 cm, šířka: 69 cm, rámování: 57,5 x 77 cm

Konec aukce: 31.01.2022 19:09

Dosažená cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (24)

8 400 Kč31.1.2022 19:04:18
8 250 Kč31.1.2022 19:04:18 (limit 31.1.2022 16:19:45)
8 100 Kč31.1.2022 18:41:57 (limit 31.1.2022 16:19:45)
7 800 Kč31.1.2022 18:41:57
7 500 Kč31.1.2022 15:59:09
7 200 Kč31.1.2022 15:59:05 (limit 25.1.2022 14:37:43)
7 100 Kč31.1.2022 15:59:05
6 800 Kč31.1.2022 15:58:58 (limit 25.1.2022 14:37:43)
6 500 Kč31.1.2022 15:58:58
6 200 Kč31.1.2022 15:48:24 (limit 25.1.2022 14:37:43)
5 900 Kč31.1.2022 15:48:24
5 600 Kč31.1.2022 14:52:13 (limit 25.1.2022 14:37:43)
5 300 Kč31.1.2022 14:52:13
5 000 Kč28.1.2022 20:04:50 (limit 25.1.2022 14:37:43)
4 800 Kč28.1.2022 20:04:50