130. Dobré jitro tělo

Autor: Olbram Zoubek
(1926)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Papírový reliéf, pozlaceno
Výška: 19,6 cm, šířka: 15 cm, rámování: 29,8 x 24,6 cm

Konec aukce: 13.02.2023 20:29

Dosažená cena: 20 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (47)

20 500 Kč13.2.2023 20:24:08
20 000 Kč13.2.2023 20:23:58
19 500 Kč13.2.2023 20:23:40
19 000 Kč13.2.2023 20:23:26
18 500 Kč13.2.2023 20:19:52
18 000 Kč13.2.2023 20:16:53
17 500 Kč13.2.2023 20:14:33
17 000 Kč13.2.2023 20:12:58
16 500 Kč13.2.2023 20:12:48
16 000 Kč13.2.2023 20:08:37
15 500 Kč13.2.2023 20:08:21
15 000 Kč13.2.2023 20:08:00 (limit 13.2.2023 20:03:38)
14 600 Kč13.2.2023 20:08:00
14 100 Kč13.2.2023 20:04:07 (limit 13.2.2023 20:03:38)
13 600 Kč13.2.2023 20:04:07