Zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 71 cm, šířka: 43 cm, rámování: 84,5 x 56 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč