Signováno vpravo dole.
Josef Svoboda
Narozený 24. 4. 1901 v Mariánských Lázních a zemřel v roce 1945.
Malíř krajinář a grafik.
Josef Svoboda
Malíř krajinář a grafik.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 89 cm, rámování: 110 x 110 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 26 000 Kč