Narozen 17.9.1873 a zemřel 10.2.1962 - český malíř a grafik . Maxe Švabinského v malbě výrazně ovlivnil především Maxmilián Pirner, u kterého studoval na pražské Akademii výtvarných umění v letech 1891-1898. Už od roku 1891 byl Švabinský členem Spolku výtvarných umělců.
Signováno vpravo dole.
Signováno vpravo dole.
Výška: 13 cm, šířka: 9 cm, rámování: 29,5 x 24,5 cm
Konec aukce: 28.04.2019 21:06
Dosažená cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Seznam příhozů (9)