Zaskleno
Signováno vlevo dole
Zaskleno
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34 cm, šířka: 51,5 cm, rámování: 45,5 x 63 cm
Konec aukce: 08.09.2019 18:35
Dosažená cena: 16 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Seznam příhozů (40)