Významný malíř krajinář v Uhřiněvsi. Touha poumělecké volnosti ho zavedla na pražskou akademii umění k Mařákovi a Ottenfeldovi v letech 1899 - 1904. (Tomanův slovník)
Signováno vpravo dole, originál, zaskleno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 34,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 52 x 68 cm
Konec aukce: 27.10.2019 18:27
Dosažená cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč