Signováno vlevo dole. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 35 cm, šířka: 27,5 cm, rámování: 48,5 x 41 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:26
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč