Vlado Burian je všeobecně znám jako krajinář Vysočiny, i když počátky jeho tvorby sahají na Slovensko, kde v tatranské oblasti profesně působil od padesátých let minulého století. Vnímáme ho také jako krajana s rodovými kořeny v sousedním Věstíně. Dodnes v tomto regionu malířsky působí. Pracuje přímo uprostřed krásné přírody a jeho obrazy v teplých barevných tónech jsou vesměs vlídné a laskavé.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Obraz je zasklený.
Signováno vpravo dole.
Výška: 11,5 cm, šířka: 18 cm, rámování: 27 x 31 cm,
Konec aukce: 28.04.2019 21:03
Dosažená cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Seznam příhozů (2)
600 Kč | 14.4.2019 20:58:40 |
500 Kč | 26.3.2019 23:31:58 |