Rámováno v paspartě, zaskleno. Vzadu razítka z výstavy.
Obraz je publikovaný v knize: Jak se světlo naučilo kresklit od Ludvika Součka SNDK 1963 na straně 83. Signováno vzadu K. Lhoták, ofoceno viz zadní strana obrazu.
Narodil se 25. 7. 1912 v Praze. Zemřel 22. 10. 1990 v Praze.
Malíř, grafik, ilustrátor, filmový tvůrce.
Technika: Tempera
Výška: 5,9 cm, šířka: 7,2 cm, rámování: 21,5 x 26,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:16
Dosažená cena: 37 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Seznam příhozů (66)