22. Marie č.1

Autor: Jan Saudek

Signováno vpravo dole, k dílu je přiložen ručně psaný certifikát vyhotovený Janem Saudkem.
Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 61 x 71 cm

Konec aukce: 06.05.2024 19:23

Dosažená cena: 200 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (107)

14 100 Kč10.4.2024 17:17:18
13 600 Kč9.4.2024 23:06:38 (limit 8.4.2024 07:46:42)
13 100 Kč9.4.2024 23:06:38
12 600 Kč8.4.2024 08:55:24 (limit 8.4.2024 07:46:42)
12 100 Kč8.4.2024 08:55:24
11 600 Kč8.4.2024 08:55:22 (limit 8.4.2024 07:46:42)
11 100 Kč8.4.2024 08:55:22
10 600 Kč8.4.2024 07:46:36
10 100 Kč7.4.2024 23:22:42
9 800 Kč7.4.2024 09:23:38
9 500 Kč7.4.2024 09:19:09
9 200 Kč5.4.2024 01:07:08
8 900 Kč4.4.2024 23:09:17
8 600 Kč3.4.2024 22:28:43
8 300 Kč3.4.2024 08:02:46