Mědirytina na papíře podle předlohy obrazu od Petra Paula Rubense vyryl Jaques Schmuzer v roce 1790. Fleky v ploše - viz foto.
Výška: 72 cm, šířka: 53,5 cm, rámování: 79 x 60 cm
Stav: Mírně poškozeno
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 19:24
Dosažená cena: 5 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč