Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 52 cm, šířka: 26,5 cm, rámování: 64,5 x 38 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 27.10.2019 19:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč