Signováno na autorském štítku. Původní stav. Datováno 1815 - 1893
Technika: Olej na plátně
Výška: 79,5 cm, šířka: 63,5 cm, rámování: 99 x 82 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 20:08
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (10)