Signováno vpravo dole. Datováno 1940.
Technika: Dřevořezba
Výška: 40 x 57 cm, rámování: 50,5 x 67 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 20:42
Dosažená cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (8)