Signováno vpravo dole. Profesionální práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 76,5 cm, šířka: 84,5 cm, rámování: 94,5 x 102,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 19:32
Dosažená cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč