Nesignováno. Nově rámováno.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 20,5 cm, šířka: 24 cm, rámování: 25,5 x 29 cm
Konec aukce: 08.09.2019 21:28
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 500 Kč