Signováno vpravo dole, zaskleno. Vzadu štítek autora.
Narozen 21. 8. 1911 v Lounech.
Působil jako malíř, kreslíř, grafik a sochař, profesor střední odborné školy keramické v Praze. Studoval na akademii výtvarných umění v Praze u prof. Loukoty a Obrovského.
Technika: Olej na lepence
Výška: 70 cm, šířka: 100 cm, rámování: 79 x 109
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 18:47
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč