12. Jitřní koupel

Autor: Karel Haruda
(1925)

Signováno vlevo dole. Vzadu štítek autora.
Narozen 31.7. 1925 v Pelhřimově.
Vyučen řezbářem a pozlacovačem, poté studoval na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně a na AVU u V. Rady. Působil v ND v Praze a ve Státním divadle v Ostravě jako malíř v oboru scénografie. Poté působil jako profesionální výtvarník v Ostravě. Velmi časté jsou v jeho tvorbě hudební motivy a inspirace především díly klasiků české a evropské hudební kultury. 1963-1968 byl členem skupiny Život, poté členem SČVU, UVU, Výtvarného spolku Kontrast 90., Skupiny 4 a Společnosti pro kulturu a umění v Ostravě.
Technika: Olej na plátně
Výška: 74 cm, šířka: 67 cm, rámování: 78 x 70,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 23.06.2019 18:11

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (25)

5 000 Kč24.5.2019 19:44:00
4 200 Kč24.5.2019 19:36:50
4 000 Kč24.5.2019 10:11:57
3 100 Kč24.5.2019 10:11:57 (limit 24.5.2019 09:27:43)
2 800 Kč24.5.2019 09:27:43 (limit 24.5.2019 09:27:43)
2 600 Kč23.5.2019 21:52:11
2 400 Kč23.5.2019 19:23:46
2 200 Kč23.5.2019 09:08:10
1 700 Kč22.5.2019 22:10:41
1 500 Kč16.5.2019 10:18:41