Signováno vpravo dole. Datováno 1937. Původní stav.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 70 cm, šířka: 50 cm, rámování: 78,7 x 58,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 23.06.2019 19:17
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 900 Kč