Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 49 cm, šířka: 61,5 cm, rámování: 61.5 x 73 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Konec aukce: 28.04.2019 19:59
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč