Obraz Koupající se děti. Olej na plátně. Signováno Salač. Krásný stav. Kvalitní práce.
Technika: Olej na plátně
Výška: 89 cm, šířka: 120 cm, rámování: 60 x 90 cm
Konec aukce: 17.03.2019 18:34
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 12 000 Kč