Signováno vpravo dole, datováno 1949. Trať za Hranečníkem.
Technika: Tempera
Výška: 40 cm, šířka: 48,5 cm, rámování: 53 x 61 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 18:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč