Malíř, grafik, loutkář, scénograf, studoval na odborné škole knihařské v Uherském Hradišti a na ŠUŘ v Brně u Süssera, Langera, Tučného, člen SVUT Ostrava, věnoval se rovněž plakátové tvorbě a ilustraci, významný malíř, v roce 1997 vyšla monografie o tomto umělci, množství výstav.
2.1.1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou - 16.4.2016
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:25
Dosažená cena: 6 200 Kč
Vyvolávací cena: 6 200 Kč
6 200 Kč | 27.10.2019 20:20:04 |