Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole. č. 32/50
Narozený 29. 6. 1905 v Ostravě a zemřel 13. 3. 1982.
Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Kysely. Věnoval se tvorbě monumentální, vitrážím, tapiseriím, mozaikám, volné i užité grafice, malbě, knižní a propagační grafice. Kladl důraz na kresebnou linii v souladu s dekorativním užitím plochy, v jeho obrazech byly zřetelné snahy kubizující, výrazná symbolika. Často vystavoval v Ostravě a ve Zlíně.
Výška: 28,5 cm, šířka: 43,5 cm, rámování: 54 x 66,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 19:20
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč