Rámováno v paspartě, zaskleno. Signováno vpravo dole. Vzadu autorský štítek s věnováním z roku 1974.
Narozený 29. 6. 1905 v Ostravě a zemřel 13. 3. 1982.
Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Kysely. Věnoval se tvorbě monumentální, vitrážím, tapiseriím, mozaikám, volné i užité grafice, malbě, knižní a propagační grafice. Kladl důraz na kresebnou linii v souladu s dekorativním užitím plochy, v jeho obrazech byly zřetelné snahy kubizující, výrazná symbolika. Často vystavoval v Ostravě a ve Zlíně.
Technika: Tempera
Výška: 33,5 cm, šířka: 45,5 cm, rámování: 50 x 59 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 08.09.2019 18:40
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč