Porcelánová váza s motivem napoleona z 19. století. Zlacení místy otřené. Plná malba, nesignováno. Bez prasklin.
Technika: Váza
Výška: 21 cm
Signatura: nesignováno
Konec aukce: 07.12.2019 19:10
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč