Dřevěné a zlacené hodiny. Ciferník bez prasklin. Značené na stroji Lenzkirch. Funkční.
Technika: Hodiny
Výška: 42 cm, šířka: 30 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.12.2019 18:44
Dosažená cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
9 000 Kč | 14.11.2019 01:54:55 |