Velké párové romantické krajiny. Autor neurčen. Kvalitní práce z konce 19. století.
Technika: Olej na plátně
Výška: 115,5 cm, šířka: 50 cm, rámování: 147 x 82,5 cm
Signatura: signování nečitelné
Konec aukce: 17.03.2019 18:26
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 29 000 Kč