Malíř, studoval na HGF VŠB v Ostravě, malířství studoval soukromě v letech 1946-1948 u Jana Obšila, v letech 1973-1980 u Josefa Drhy, člen SVUT Ostrava.
Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 63,5 x 84 cm
Konec aukce: 27.10.2019 20:55
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč