Malíř, studoval na HGF VŠB v Ostravě, malířství studoval soukromě v letech 1946-1948 u Jana Obšila, v letech 1973-1980 u Josefa Drhy, člen SVUT Ostrava.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej sololit
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49 x 64 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 17.03.2019 20:15
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč