Signováno vpravo dole.
Malíř, inženýr, studoval na HGF VŠB v Ostravě, malířství studoval soukromě v letech 1946-1948 u Jana Obšila a v letech 1973-1980 u Josefa Drhy, člen SVUT Ostrava, v Lexiconu jsou u jeho jména uvedeny výstavy v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku, Olomouci, Novém Jičíně, uveden v publikaci Beskydy ve výtvarném umění, Frýdek-Místek 1992, věnoval se malbě beskydské krajiny a malbě zátiší.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 39,5 cm, šířka: 29,5 cm, rámování: 52 x 42 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 19:44
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč